Recenze Sharp

Zakoupeno v ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

• kvalitní tisk
  • kazeta dlouho vydrží
  • snadné objednání
  • zpětné odebrání prázdných kazet

tento toner je kvalitní a dlouho vydrží

Sharp EL 233 S

Sharp EL 233 S

Ověřený zákazník Papírnictví Daubnerová Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2015

Zakoupeno v Papírnictví Daubnerová

• Malá, hezká, praktická, ...

Značka Sharp vždy byla, je a doufám že i nadále bude zárukou kvality !!!

Ověřený zákazník OSCOM Ověřený zákazník

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v OSCOM

• Okuliare su na gombičkovu bateriu .čo považujem za výhodu.
  • Farby na 3D obraze su sýtejšie , živšie.
  • Nemám nič.

Tento typ okuliarov mi odporučili V Sharpe k môjmu typu televízora. Vydržia až 120 h apotom len vymenim gombičku- bateriu, Maju živšie farby na 3D obraze . Sú ľahké ,takže netlačia na nose. Som s nimi spokojná.

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2015

(naposledy upraveno 13. července 2015)

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• Neuvěřitelně tichý provoz na nejnižší stupeň. Mám ji metr od postele a ani nevím, že tam je. V tomto režimu je spíše než ventilátor slyšet provoz ionizátoru, který se projevuje nepatrným bzučením.
  • Vynikající výkon na vyšší stupně, na nejvyšší stupeň máte pocit, že skutečně pořádně filtruje.
  • Osvětlení průduchů a informační panel se dají zhasnout, aby nerušily při spaní.
  • Spotřeba: 3W, 18W, 40W (stupně 1, 2, 3).
  • Má 4 kolečka pro snadné přesouvání.
  • Už po krátkém provozu je cítit změna kvality vzduchu - lépe se vám nadechuje.
  • Senzor zápachu funguje dobře, i ze vzálenosti několika metrů zaregistruje stříknutí parfémem do vzduchu.
  • Senzor prašnosti také funguje dobře, mávnutí oblečením či přikrývkou v několikametrové vzdálenosti čistička hned zaregistruje.
  • Po týdnu provozu je viditelná nižší prašnost v místnosti.
  • Citlivost senzorů zápachu a prašnosti lze upravovat a uložit do paměti.
  • Přístroj si pamatuje nastavení stupně výkonu a poslední režim i po vypojení z elektrické sítě.
  • Objem zvlhčovací nádrže je sice 3,6 litrů, ale je to málo, za 12 hodin je nádrž prázdná. Pokud přístroj provozujete 24/7, často doléváte.
  • Po dvou dnech provozu voda na kruhovém zvlhčovacím filtru zasmrádla - používal jsem zkondenzovanou vodu z klimatizace (kvůli absenci vodního kamene). Z čističky poté vycházel zatuchlý vzduch.

Přistroj je velice tichý na nejnižší stupeň, naopak s vyššími stupni máte pocit vysokého výkonu. Spotřeba je velmi malá, na nejnižší stupeň jsem naměřil 2.6 - 3W, střední 18W, nejvyšší 40W. Vypnutí či zapnutí ionizátoru nemá logicky na spotřebu vliv.
Protože ionizátor Sharp (jako jeden z mála) vytváří nejen záporné, ale i kladné ionty (aby vznikla jejich rovnováha jako v přírodě) za vzniku minimálního množství ozónu, vzduch v místnosti není výrazně nasládlý a svěží, jako v lese, přesto je jiný a jde to těžko popsat - vzduch je hutnější a mnohem lépe se vám nadechuje, hlavně máte pocit, jakobyste měli větší plíce - můžete se nadechnout naplno.
Po dvou dnech provozu voda na kruhovém zvlhčovacím filtru zasmrádla - používal jsem zkondenzovanou vodu z klimatizace (kvůli absenci vodního kamene). Z čističky poté vycházel zatuchlý vzduch. Vodu z vodovodu jsem zatím nezkusil, zase by se brzy zanesl filtr vodním kamenem a do vzduchu by proudila "vůně" chloru z vody. Tady by byl asi lepší zvlhčující systém na klasickém principu vyvíječe páry.

Přidáno: 10. července 2015

Sharp MX-36GTBA - originální

Ověřený zákazník Skitshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2015

Zakoupeno v Skitshop.cz

kvalitní zboží za doboru cenu

Sharp AR-208T - originální

Sharp AR-208T - originální

Ověřený zákazník TONERMAX, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2015

Zakoupeno v TONERMAX, s.r.o.

• originální toner, dobrá cena

originální toner, dobrá cena

Přidáno: 20. února 2015

Vynikajici

Anonym Anonym

Přidáno: 27. ledna 2015

• čistí a "provoní" vzduch
  • zvlhčuje
  • dobře vypadá
  • nic,co by člověk neodhalil pročtením návodu

Jelikož žiji ve městě smogu a prachu, rozhodla jsem se pořídit si čističku vzduchu.

čistička funguje bez problémů a na rozdíl recenzentky předemnou není 11kg problém při stěhování z ložnice do obyváku, jelikož jsem před pořízením čističky přenášela i TV.
Vzduch v bytě jsem měla také suchý, a ani zvlhčení vzduchu mne nezbavilo potřeby se každý večer pořádně namazat.
Co se týká odstraňování pachů funguje naprosto bezvadně, ani prodkty trávení zelňačky jí nedělají problém. Nereaguje tedy do 5 vteřin, ale to bude asi tím, že se na WC zavírám.

Na noc dávám čističku na balkon, takže ve spánku vůbec neruší, a to ani světýlka a pípání při programování.

Ověřený zákazník Sharp-partner.cz Martina

Přidáno: 21. prosince 2014

• zvlhčovač
  • kolečka
  • automatické ovládání
  • tichý noční chod
  • filtry s životností 10-ti let
  • velká nádržka na vodu
  • nemožnost úplného vypnutí osvětlení (z 97% lze čističku zcela zhasnout)
  • nemožnost vypnutí zvukové signalizace při vyp.,zap. a přepínání programů

Čističku vzduchu se zvlhčovačem jsme vybírali dlouhou dobu. Chtěli jsme ji hlavně kvůli časté nemocnosti naší dcery. Zatím nemohu hodnotit, jestli je dcera méně nemocná (čističku máme krátce), ale rozhodně se rýmy a kašel s čističkou lépe snášejí.

Čistička nám vlhkost v bytě udržuje na 50-64% záleží na teplotě v místnosti. O nic se nemusím starat, v "automatickém programu" si čistička vše reguluje sama. Od té doby, co ji máme, jsme si nemuseli ani jednou mazat ruce krémem a ústa balzámem. Je to znát, předtím jsme měli vlhkost max. 40% a mazali i několikrát za den.

Zvlhčovač nám za 24h spotřebuje skoro 8l vody. Takže mističky o objemu 240ml na radiátorech, kde se voda odpařila za 3 dny, byly téměř k ničemu.

Stačí trocha zápachu třeba z vaření, nebo (teď o Vánocích) ze sfouknuté svíčky, za 5s čistička signalizuje zápach a svůj výkon zvýší.

Jako obrovské PLUS dávám kolečkům. Čistička váží 11kg a sama bych ji nepřenesla, s kolečky je to sranda.

Na noc je možné čističku uvést do tzv. "nočního režimu", kde je velmi tichá, ve spánku neruší.
Dá se i zcela vypnout osvětlení, svítí 3 malá světélka, my jsme bohužel zvyklí spát v úplné tmě, tak nás i tato malá 3 světélka ruší, ale není problém je přelepit, nebo já je zakrývám kouskem látky.

Dále bych uvítala vypnutí zvukové signaizace, když čističku zap., vyp. nebo měním program. Např. v noci se bojím, abych nevzbudila děti. Ale to je jen maličkost.

Jsme spokojeni! Doporučujeme!

Anonym Anonym

Přidáno: 10. prosince 2014

• 3D možná lepší než v kine
  • Hmotnost
  • Blikající dioda při přehrávání. Dost to ruší, hlavně u tmavých scén.

Mám je krátce ale 3D se mi na nich líbí. Nechápu tu blikajici diodu při přehrávání. Budu ji muset prelepit. No a cena taky nic moc. Za ty peníze bych měl dvoje od samsunga !!! Nicméně svoji funkci plní nad očekávání :-)

Dálkový ovladač Sharp GA586WJSA

Dálkový ovladač Sharp GA586WJSA

Ověřený zákazník petrkawa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2014

Zakoupeno v petrkawa.cz

• vyhovuje po všech stránkách

tento výrobek jsem si objednala za výhodnější cenu než je originál.
Plně vyhovuje

Přidáno: 17. listopadu 2014

Zakoupeno v Sharp-partner.cz

• Je to čistička i s zvlhčovačem.Do paneláku na zimu kdy máme 40%-45% vlhkost při zapnutém topení je jak dělaná.Sice je dražší pořizovací cena ale po pár dnech provozu mám pocit,že se investice vyplatí.
  • Zatím nevím.

Jsem kuřák a je to poznat v místosti kde kouřím,že je čistička zapnutá.Na noc přesouváme do ložnice,a fakt je rozdíl znát.Přítelkyně trpí na jaře alergiemi,ale to zatím neposoudíme.

Ověřený zákazník TonerDoTiskarny.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. listopadu 2014

Zakoupeno v TonerDoTiskarny.cz

Výborná cena, za naprosto stejnou krabici ve značkové prodejně bych dal 2,5 krát více peněz.

Přidáno: 13. listopadu 2014

• kvalitní zpracování
  • výborné čistící schopnosti
  • tichý chod vhodný i ke spaní

koupeno kvůli zhoršené alergii na zvíře - stav se celkově zlepšil cca po 5 dnech používání čističky.
cena odpovídá kvalitě výrobku
hmotnost cca 10 kg - lze během dne přemístovat celkem jednoduše z pokoje do pokoje.
ionizator lze vypnout - hodnotím kladně
též se mohu rozhodnout zda-li budu pouze čistit vzduch nebo i zvlhčovat.

Sharp EL 501 XWH

Sharp EL 501 XWH

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• ......je to přesně to co jsem chtěl......

o.k.

Dálkový ovladač Sharp GA574WJSA